מי אנחנו?

עולם החי ממוקמת ברצומת המרכזית ברמת השרון (צומת ראשונים). החנות הנה הוותיקה ביותר ברמת השרון ואחת החנויות הגדולות בישראל, במקום ניתן למצוא מגוון רחב של מזונות וציוד ממגוון המותגים בעולם החי ״במחירים הזולים בארץ״.
כמו כן קיימת בחנות מספרת כלבים וחתולים המנוהלת על ידי צוות ספרים מקצועי, יעיל וסבלני.
בנוסף, בעולם החי קיימת גינת כלבים מקורה להנאת ציבור הכלבים, ובכל יום שישי מתקיים במתחם יום אימוץ של כלבים וחתולים.

מדיניות השירות שלנו

בעולם החי אנו שומרים על מלאי עשיר ומגוון של מוצרים עם דגש על מוצרים חדשים ומעניינים לאוהבי חיות מחמד. עולם החי שמה לה למטרה לספק את המזונות הטריים והאיכותיים ביותר המיוצרים היום, כולל מזונות הוליסטיים, סנסטיביים היפואלרגיים וכו’.
בעולם החי מאמינים שתזונה נכונה היא פיתרון לרוב בעיות חיית המחמד שלך, לכן אנו מעודכנים בכל עת על מרכיבי המזון וכל שינויים תזונתיים כאלה ואחרים אשר מתווספים על ידי היצרנים.

קומבינציות

באתר עולם החי תוכלו להתעדכן במגוון קומבינציות ממגוון מותגים לצד המחירים הזולים ביותר בארץ. בכל הזמנה תוכלו לגוון בשקי מזון לצד מוצרים נילווים.

שירות לקוחות

ברכישה דרך האתר שלנו תוכלו ליהנות ממבצעים ומחירים מיוחדים שאנו מעדכנים מעת לעת, בנוסף אם קיימת שאלה או בקשה לעזרה נשמח לסייע לכם בטלפון 03-5400250

איכות המוצרים

עולם החי שמה לדגש את איכות המוצרים שמספקת ללקוחותיה, ולכן כל המוצרים שקיימים באתר ובחנות טריים, איכותיים, ובטעמים מגוונים.

מה אנחנו יכולים לעשות עבורך ?

עולם החי תשמח לעמוד לרשותך ולסייע לך לבחור את המוצר המתאים ביותר עבור חיית המחמד שלך, הן במחיר והן באיכות. עולם החי מצטיינת בשירות לקוחות איכותי ומנהלי מכירות שישמחו לענות על כל שאלה, בנוסף, במתחם החנות שלנו שברמת השרון, יש גינת כלבים גדולה וירוקה בה כלבכם יוכל לשחק בזמן ביקורכם אצלנו.